Hakkımızda

Mai Elektronik ve Ticaret Limited Şirketi


Since 2015

Neler Yaptık?

25 Yıllık tecrübemiz ile 7 yılda kısaca başarılarımız, her gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Yol Haritamız

Nisan, 2015

KURULUŞ - Mai Elektronik ve Ticaret Limited Şirketi

Mai Elektronik, 2015 yılında 25 yıllık Türk Silahlı Kuvvetlerinde Elektronik & Elektrik alanında tecrübeye sahip kadroyla kurulmuştur.

Ocak, 2019

BÜYÜME

2019 yılında daha geniş bir alan olan Çarşı Yapı Sitesi B15-16 Bloğa taşınma fırsatı elde etmiştir. Şu anda toplam 700 metrekareden daha fazla alana sahip olan yeni yerinde, müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için modern ve yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır.

Aralık, 2020

GELİŞME

Yeni yerimizin bize kattığı heyecan ve genişleyen kadromuz ile birlikte hızlıca satışlarımızda ve müşteri portföyümüzde gelişme sağladık.

Ocak, 2021

YATIRIM

2021 yılında Avize ve Aydınlatma bölümüne ekstra yatırımlar yaparak büyümeyi sürdürmüştür. Bu yatırımlar, şirketin ürün yelpazesini genişletmesine ve müşterilere daha fazla çeşitlilik sunmasına olanak sağlamıştır. En son teknolojiye sahip avizeler ve aydınlatma ürünleri ile evlerinizi, iş yerlerinizi ve her türlü mekanı aydınlatma konusunda çözümler sunmaktayız.

Mai Elektronik: Aydınlatma ve Elektroniğin İşlevsel IşıltısıMai Elektronik, 2015 yılında 25 yıllık Türk Silahlı Kuvvetlerinde Elektronik & Elektrik alanında tecrübeye sahip kadroyla kurulmuş olup, başarılı bir geçmişe ve aydınlık bir geleceğe sahip olan bir Elektronik & Elektrik şirketidir.

Kurulduğu yıl, sınırlı imkanlarla birlikte sanayi mahallesindeki küçük bir dükkanda faaliyetlerine başlayan Mai Elektronik, kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmeti sunma konusundaki kararlılığı sayesinde hızla müşterilerin takdirini kazanmıştır. Şirketin başarısı ve müşteri memnuniyeti sayesinde, 2019 yılında daha geniş bir alan olan Çarşı Yapı Sitesi B15-16 Bloğa taşınma fırsatı elde etmiştir. Şu anda toplam 700 metrekareden daha fazla alana sahip olan yeni yerinde, müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için modern ve yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır.

Mai Elektronik, 2021 yılında Avize ve Aydınlatma bölümüne ekstra yatırımlar yaparak büyümeyi sürdürmüştür. Bu yatırımlar, şirketin ürün yelpazesini genişletmesine ve müşterilere daha fazla çeşitlilik sunmasına olanak sağlamıştır. En son teknolojiye sahip avizeler ve aydınlatma ürünleri ile evlerinizi, iş yerlerinizi ve her türlü mekanı aydınlatma konusunda çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için titizlikle seçilen ürünlerimiz, estetik tasarımları ve yüksek kaliteleriyle öne çıkmaktadır.

Mai Elektronik olarak, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmekteyiz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, her bir müşteriye kişiselleştirilmiş çözümler sunarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve güncel trendleri müşterilerimize sunarak, yaşam alanlarınızı daha işlevsel, estetik ve verimli hale getirmenize yardımcı oluyoruz.

Mai Elektronik, 2015 yılından bu yana müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir elektrik ve elektronik firmasıdır. Firmamız, tutkulu ve deneyimli bir ekibin çabalarıyla büyümeye devam etmektedir.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Yapı Kredi - Türk Lirası ₺
Yapı Kredi - Dolar $
Yapı Kredi - Euro €